Таїсія — молода дівчина, яка проживає у невеликому селі в самій глушині. Не так давно дівчина стала сиротою, залишившись зовсім одна. У цій забутій богом місцевості, де немає навіть натяку на цивілізацію і хороші дороги, у неї залишився лише один близька людина — сусідка. Бабуся Василина завжди підтримувала дівчину, давала їй слушні поради і робила все можливе для того, щоб їй жилося простіше. Але допомогти у всіх питаннях була просто не в силах, не змогла вона вберегти і від нещасної любові. Першим кавалером дівчини стає Вадим — хлопець, який не так давно повернувся додому з в’язниці, і тепер не проти одружитися.

Тая не бажає бачити поруч із собою таку людину, але відв’язатися від нього виявляється не так просто. Все набуває інші фарби, коли в село приїжджає Сергійко. Молодий і перспективний художник, з першого погляду просочується симпатією до Таїсії, а та відповідає йому взаємністю. Чоловік обіцяє відвезти її в місто і одружитися, але дівчину зупиняє те, що художник вже має дружину, а руйнувати сім’ю їй зовсім не хотілося. Серіал Таїсія всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тим часом сусідка, яка завжди підтримувала дівчину, розповідає їй страшну таємницю, після чого вмирає. Дізнавшись цю інформацію, вона не зможе бути з коханим Сергієм, як сильно б цього не бажало її серце.

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Євгенія Нохріна, Дмитро Белякин, Олексій Зубков, Ганна Казючіц, Олексій Тритенко, Анатолій Зиновенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress