Серіал Та, що бачить завтра всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У дівчини на ім’я Анна зовсім раптово виявляється дар, що дозволяє їй, навіть крім волі, передбачити своє і чуже майбутнє. Тут в житті Ані трапляється непередбачене горе і вона дізнається про арешт свого коханого Сашка прямо перед тим, як має відбутися їх одруження. Причому його, абсолютно чесного хлопця, хочуть звинуватити в перевезенні наркотичних речовин. Саші, який планує хоч якось довести свою непричетність до контрабанди, все-таки вдається втекти.

Але тепер Анна стурбована ще більше, так як у видіннях їй була чітко показаний загибель Олександра, а вбивцю вона, як на зло, розгледіти так і не змогла. Розуміючи, що час досить-таки обмежена, Аня вирішила залучити до справи свого старого приятеля Олексія, який служить в одному з відділів поліції. Вона чітко розгледіла, як її чоловіка вбивають незрозумілі люди. З цього моменту у дівчини залишається рівно 12 днів, щоб врятувати кохану людину. Серіал Та, що бачить завтра всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи зможе дівчина використовувати свій дар, щоб з’ясувати хто полює за Олександром? На яку авантюру зважиться Ганна заради порятунку? І який секрет зберігав від неї чоловік всі ці роки?

Режисер: Володимир Мельниченко
В ролях: Олена Радевич, Антон Батирєв, Кирило Жандаров, Сергій Дерев’янко, Світлана Зельбет, Костянтин Октябрський, Сергій Деньга


загрузка...