загрузка...


Лондон, початок XIX століття. Сміливого мандрівника Джеймса Казайя Делейні всі давно вважали загиблим, але несподівано він повернувся з Африки, де пробув десять років. Він прибув до Лондона на похорон свого батька, власника корабельної компанії, так і не дочекавшись сина з подорожі. Але прибуття Джеймса сплутало плани Ост-Індської компанії, що збиралася за відсутністю спадкоємця Делейні привласнити собі його корабельну компанію і належав йому Острів Нутка. Але за заповітом тепер все це переходило Джеймсу.

Не погодившись на вмовляння представників Ост-Індської компанії, мандрівник зайнявся відродженням корабельної компанії батька, бажаючи перетворити її на справжню торговельну імперію. Більш того, тепер у нього були на це кошти: в Африці він обманом отримав чотирнадцять дорогих алмазів. Але будівництву могла перешкодити Ост-Індська компанія, що бажає залишатися єдиним торговим товариством європейських країн, тому тепер Джеймс затіяв небезпечну гру, повну інтриг: він спробував зіштовхнути лобами уряд Англії і керівництво компанії.

Це було досить небезпечно, але Делейни, звик ризикувати ще під час своїх подорожей, був готовий на багато що заради реалізації задуманих планів. Серіал Табу 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крістоффер Нюхольм, Андерс Ангстрем
Актори: Лео Білл, Майлз Келлі, Дені Лігарі, Том Харді, Свербиус Піп, Джонатан Прайс, Річард Діксон, Уна Чаплін, Фіона Скіннер, Девід Хейман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress