загрузка...


Кейт і Майкл — друзі, які здавалися такими різними, але все одно щось було, що робило їх такими близькими і схожими один на одного. Майкл зовсім недавно розлучився з коханою, йому зараз зовсім не просто. Чоловік перебуває на межі депресії і йому необхідно щось, що дозволить вийти з цього стану і відчути себе щасливішими. Кейт в цей же час збиралася виходити заміж і не відчувала себе ущемленою. Навпаки, вона була впевнена в тому, що дуже щаслива, а тому не могла нічим допомогти Майклу, адже зараз їй дуже складно зрозуміти його стан, коли її чекає щастя.

Тільки от дуже скоро дівчина прийшла до того, що не все так добре у неї в житті і насправді було багато того, чого вона раніше не помічала. Повільно друзі розуміють, що насправді вони дуже схожі, у них багато спільного і навіть настрій схоже. Адже у дівчини все складається не так, як би вона того хотіла. Кейт була в якійсь мірі впевнена, що все-то щастя, про яке вона мріяла, виявилося лише намальованою їй ілюзією. Серіал Так близько 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Що ж насправді відбувається в житті героїв? Що так сильно їх пов’язує, чи зможуть вони розібратися в усіх своїх неприємностях і досягти того щастя, про яке вони так давно мріють?

Режисер: Andrew Ahn
Актори: Зак Гілфорд, Шошанна Штерн, Кольт Праттс, Шеріл Хайнс, Кейко Аджена, Найл ДиМарко, Меттью Джагер, Ramon Norrod, Сінті У

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress