Український комедійно драматично сюжет «Тато Ден» розповість про цілком прийнятному стандартному знайомстві Тіни і Дена, продовжуючи пристрасної вночі без всяких зобов’язань. Сексуальний зв’язок, що не вимагає умовностей, цілком влаштовував обох відвідувачів нічного закладу, тому усамітнившись, вони приступили до інтимної сторони знайомства, не чекаючи раптової появи літньої жінки, що супроводжується дітворою.

Після активної перепалки твані з жінкою, Ден дізнається про спорідненість сперечаються і кипить жінок. Виявляється, в будинок ввалилася свекруха його нової пасії, супроводжувана дітворою Тіни, за якою зобов’язана наглядати за її відсутності. А сама красуня зовсім не молода, вона на п’ятнадцять років старше Дена. Однак це не шокує хлопчини, який встиг запалитися від краси привабливої ​​жінки, він не стане бігти, боячись віку Тіни і лайливих проклять родички. Серіал Тато Ден (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD.

Не стала перешкодою і звістка, що його мати була шкільною приятелькою з новою пасією юного сексуального хлопчини, він збирається жити з прекрасною жінкою, і стати вітчимом для потішної допитливої ​​дітвори. © baskino-z720.ru

Режисер: Христина Сиволап
У ролях: Наталія Ноздріна, Тетяна Орлова, Стас Тикунов, Дар’я Трегубова

загрузка...