Серіал Таємна влада 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Марк Істон — справжній геній у сфері шпигунства. Він працює в цій галузі величезна кількість років. Тому знає абсолютно кожен нюанс, кожну деталь своєї професії. Марк завжди був напружений. Це цілком зрозуміло, адже в такій роботі неможливо ні на секунду розслабитися. Потрібно завжди бути сконцентрованим і серйозним, щоб не упустити важливі моменти. У якийсь момент постійна напруженість почала набридати Марку. Він зрозумів, що у нього як такої власного життя навіть немає. Є величезна низка проблем, які постійно потрібно вирішувати. Робота для Істона не стала доповненням або частиною життя.

Вона виявилася всій його життям. В результаті чоловік прийняв рішення йти з професії. До власної відставки чоловік підійшов дуже відповідально. Він зважив всі «за» і «проти». «За» виявилося набагато більше. Тому власне рішення шпигун вважає абсолютно правильним. Що ж Марк планував робити у цивільній, звичайної для суспільства житті? В першу чергу, він хоче набагато більше уваги приділяти своєму синові, який завжди сумує за батьком, адже його постійно немає поруч. Також чоловік хоче нарешті привести в порядок своє особисте життя. Оскільки в самоті доживати свої роки у нього немає ніякого бажання. Але всі плани Ітона руйнуються. Серіал Таємна влада 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Оскільки гине найдорожча людина в його житті — син. Марк відразу ж розуміє, що загинув його спадкоємець далеко не випадковим обставинам. З допомогою смерті сина намагалися помститися Ітону — і ворогам вдалося це зробити. Головний герой вирішує повернутися в свою професію.

Режисер: Меттью Паркхилл, Роберт Конноллі
В ролях: Марк Стронг, Джозеф Демпсі, Каріма Эдебайб, Лайн Рені, Анастасія Гріффіт, Алістер Петрі, Амелія Баллмор, Бен Кінгслі-Адир, Зубін Варла, Крейда Райдо


загрузка...