Професійний снайпер Макс Істон вважав себе незамінним співробітником розвідки, але життя надало йому можливість переконатися у зворотному. Останнє спецзавдання завершилося невдало-розвідуправління зазнало значних втрат і фінансові витрати. Професіоналізм чоловіки не став пом’якшувальною обставиною – представники вищих ешелонів влади подбали про те, щоб бувалий вояка швидше відправився на пенсію. Звільнений спецназівець не засмутився через втрату роботи – тепер він зможе приділяти більше часу сім’ї. Відставний військовий недовго насолоджувався тихим і розміреним існуванням – його синочок виявився жертвою жахливого злочину.

Нещасний батько вмить зрозумів, що слідчі не збираються шукати вбивць його синочка, і просто чекають, поки справа перекочує в архів, де буде благополучно покриватися пилом. Залишати злочинців безкарними справедливий боєць не збирався – він поклявся собі засадити за ґрати нелюдів і вирішив для початку відновитися в званні, щоб мати більше шансів розшукати душогубів.

Він ще не підозрював, що пошук зловмисників і смерть дитини тісно пов’язані з урядовим змовою і завуальованими шпигунськими іграми на Близькому Сході. Серіал Таємна влада 2 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Меттью Паркхилл, Роберт Конноллі
В ролях: Марк Стронг, Джозеф Демпсі, Каріма Эдебайб, Лайн Рені, Анастасія Гріффіт, Алістер Петрі, Амелія Баллмор, Бен Кінгслі-Адир, Зубін Варла, Крейда Райдо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress