Молоду симпатичну дівчину звуть Ен, вона виходить заміж за чоловіка, який одного разу зміг врятувати її в горах. Щастя тривало недовго, сталася страшна трагедія – після нещасного випадку, він впав у коматозний стан. Довелося доглядати, не відходити від ліжка, сподіватися на швидке одужання. Красива жінка, яка стала недавно щасливою, відчувала лише гіркоту, відчай, безвихідь. Незабаром приїхав брат чоловіка, що стало несподіванкою. Вони були близнюками, головна героїня задавала собі масу складних питань…

Вона почала міркувати, подумки питати себе, чому чоловік не був відвертий, не розповів про наявність близького родича. З якої причини гість поводиться таким чином, як ніби вони давні приятелі? Хто зображений на таємничій фотографії, що висить в салоні автомобіля? Вона почала сумніватися, що саме завдяки коханому була врятована від вірної загибелі. Довелося шукати справжні відповіді, розслідувати, дізнаватися — це забирало спокій.

Нещасна розуміла, ніхто не допоможе, треба самостійно шукати правду. Вона відчувала – наближається велика небезпека, хтось грає в дивну гру, використовуючи її як запасну фігуру. Серіал Таємне кохання всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Анатолій Григор’єв
В ролях: Дана Абизова, Антон Денисенко, Анатолій Ященко, Микола Боклан, Олег Примогенов, Ірина Мельник

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress