Серіал Таємне місто 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Двадцятирічна черниця, захоплюється музикою проводить акцію самоспалення біля монастирських стін, намагаючись залучити широкі верстви громадськості до проблеми незалежності тибету. Влада Китаю розцінює поведінку іноземки, як прояв терористичних настроїв і заарештовують обурення спокою. Бідолаха опиняється у в’язниці, дивом залишившись в живих і осліпнувши в результаті отриманих опіків. В конфліктну ситуацію втручаються американці, які вбачають в діях китайців поширення впливу в азіатському регіоні.

На батьківщині нещасної арештантки уряд не робить рішучих кроків до визволення своєї громадянки, побоюючись міжнародного скандалу. Австралійська кореспондентка приймається за власне розслідування причин урядової бездіяльності. Вона розшукує секретне містечко, де відомі політики змагаються в методах правління державою.

Закулісні інтриги корумпованих діячів отримують розголос. Мужньої героїні загрожує серйозна небезпека, але відважна журналістка не залишає розпочатої справи. Серіал Таємне місто 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Емма Фріман
Актори: Alice Chaston, Алекс Димитриадес, Ганна Торв, Джекі Уівер, Фердинанд Хоанг, Алекс Мікіч, Макс Браун, Кимие Тсукакоши, Деймон Херриман, Джанелл МакМенамин


загрузка...