Колись давно в місті Станів, розташованому в Західній Україні, зустрілися двоє дітей. Батько дівчинки давно живе в цих краях і раз знайомству з новими сусідами, в сім’ї яких підростає добродушний хлопець. Між Катею і Колею виникли дружні почуття. Хлопці росли і вже в підлітковому віці пізнали всю силу першого кохання. Але їхнє щастя було недовгим. У життя увірвалися події, що спричинили тривалу розлуку. Несподівано зникає батько Катерини. Події супроводжують таємничі обставини, розібратися в яких не можуть навіть правоохоронці. Невідомі зловмисники вбивають матір Миколу.

Після нетривалого розслідування слідчі відправляють до в’язниці його батька. З цього моменту вихованням юнака займається бабусі, а ось його подрузі не пощастило. Через відсутність родичів її відправляють в дитбудинок. Одного разу вони знову зустрінуться в цьому невеликому містечку. Не забуті почуття спалахнули з новою силою. Серіал Таємниці всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Хлопець закінчив навчання і став слідчим, тому особисто взявся за пошук винуватців своїх нещасть. Стає ясно, що для внесення ясності в ситуацію потрібно звернутися до подій, що стартував ще в 1944 році.

Режисер: Філіпенко Олег, Некрасова Катерина, Сотниченко Сергій, Доронін Євген
В ролях: Анастасія Пустовіт, Сергій Калантай, Макар Тихомиров, Ірина Новак, Римма Зюбіна, Леся Самаєва, Олександр Соколов, Данило Мирешкин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress