Невеличке містечко «Хейвен», що знаходиться десь в штаті Мен, стає ареною не найприємніших подій. Туди попрямував побіжний злочинець, який відбував термін за крадіжки. Слідом за ним відправляється спеціальний агент ФБР Одрі Паркер. Однак приїхавши в місто, агент виявляє, що злочинець мертвий впав зі скелі. Але щось не складається — на самогубцю цей хлопець явно не схожий був… До того ж не всі в містечку нормально: то вихор нагряне, то різко опускається туман, прямо під ногами осипається дорога. Та й населення не виглядає доброзичливим, а дехто не здається занадто звичайним.

Так, наприклад, поліцейський, з яким в парі працює Одрі, не здатний відчувати біль, а інші – здатні і не на таке. Які таємниці приховує ще Хейвен і хто стане черговою жертвою. Хейвен – дуже загадкове містечко, переповнений своїми секретами і людьми з нелюдськими здібностями. Весь сюжет зав’язаний на трійці: Одрі Паркер – молодий агент ФБР, Натан Уорнос – детектив і Дюк Крокер – досить-таки умілий винахідник зі своїм таємничим минулим. Одрі переслідувала злочинця, так вона і потрапила в Хейвен. Дізнавшись подробиці про втікача, а точніше про його смерть, вона вирішила залишитися тут, оскільки його смерть здалася їй досить підозрілою.

Безліч нових загадок не змушують себе чекати, одна з них, до речі, газета тридцятирічної давності, в якій є фотографія дівчини як дві краплі схожа на Одрі. Серіал Таємниці Хейвена 5 сезон 2010 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Шон Піллер, Т. У. Пікок, Чи Роуз
В ролях: Емілі Роуз, Лукас Брайант, Ерік Бальфур, Річард Донат, Джон Дансуорт, Адам Коупленд, Джейн Іствуд, Гленн Лефчак, Ніколас Кемпбелл, Кейт Келтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress