загрузка...


«Темна сторона рингу» – драма режисера Джейсона Айзенера, заснована на реальних подіях у світі реслінгу, розкриває перед глядачами виворіт цього яскравого та жорстокого шоу. Серіал складений у вигляді альманаху різноманітних історій, що стосуються зірок рингу. У першому сезоні глядачів чекають шість захоплюючих оповідань. Ті, хто має відношення до реслінгу, повідають все про найвідоміших і запам’яталися бійців цього спорту. Перша історія називається «Матч, створений на небесах» і розповідає про мачо Ренді Севідж і його коханої, моделі міс Елізабет. Кожен свій бій Ренді присвячував тільки їй, тендітній великоокої дівчині, і його кар’єра – це історія справжньої любові.

Але що насправді відбувалося між цими двома поза рингом, і чому вони померли настільки молодими? Друга новела називається «Монреальська викрутка», і в ній глядачі зможуть побачити легендарний матч в Монреалі, де зірка рингу Брет Харт опинився в цьому кар’єрному глухому куті. Ця історія розкриває ще одну грань реслінгу – так, це часто постановочні бої, але що буває, коли у всіх учасників різні сценарії бою? Серіал Темна сторона рингу 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Інші чотири епізоди розкажуть про вбивство Бруїзера Броуді, трагічну спадщину сім’ї Фон Еріхов, смерті Джино Ернандеса і суперечках навколо «неймовірної баби», знаменитої жінки-борця, яку звинуватили в сутенерстві дівчат, що тренуються у неї.

Режисер: Джейсон Айзенер
В ролях: Дач Мантел, Брюс Прічард, Джеймс Е. Корнетт, David Manning, Джэйк Робертс, Скотт Хол, Ерік Бішофф, Кевін Еріх Фон, Felipe Aukai, Christopher Power

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress