Шелдон і Леонард геніальні молоді фізики, що працюють в одному з найбільших університетів, а також сусіди, що знімають спільно квартиру. Ось тільки спілкування з навколишнім світом для них складніше будь-яких формул, тут один розум не допоможе вирішити проблему. Так, за роки своєї роботи, вони змогли завести двох друзів, але і ті, також, як і хлопці вчені. Що ж до людей з «простим» інтелектом, то прагматичного і абсолютно неординарного Шелдона витерпіти може не кожен.

Можливо нудне життя вчених, такий би і залишалася якби не випадок долі, а точніше молода приваблива дівчина, яка вирішила шукати щастя у великому місті. Пенні весела, а головне — карколомна, до того ж з перших секунд підкорила серце сором’язливого Леонарда. Чи зможе непримітний геній, підкорити серце красуні? Що вже тут сказати, хлопцю доведеться дуже нерівний бій, але він готовий застосувати весь свій інтелект, ось тільки і Воловиця і Кутрапалі, ті самі друзі, мають власні плани на таке надзвичайно вдале сусідство. Тільки один Шелдон зберігає холоднокровність поблизу Пенні, а може і його крижане серце відтане ?!

Одне точно — цю трійцю очікує незабутня пригода, повне радісних подій, розчарувань, нових знайомств і, звичайно ж, відмінних жартів. Серіал Теорія великого вибуху 10 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Сендроускі, Ентоні Джозеф Річ, Пітер Чакос
В ролях: Саймон Хелберг, Мелісса Рауш, Кейлі Куоко-Суітінг, Керол Енн Сьюзі, Майем Біалік, Джон Росс Боуі, Джонні Галекі, Кунал Нейер, Джім Парсонс, Кевін Сасмен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress