Шелдон і Леонард-найкращі друзі і блискучі вчені-фізики. Ці працівники науки прекрасно розбираються в будові Всесвіту і з легкістю можуть навчити своїх знань інших людей, але на звичайні життєві теми вони спілкуватися не вміють. Особливо їм не щастить у взаєминах з протилежною статтю. Одного разу по сусідству з ними поселяється симпатична блондинка на ім’я Пенні. Красуня абсолютно далека від науки і мріє стати відомою актрисою. Вона відразу починає подобатися обом вченим. Шелдон приступає до розробки супер-плану по завоюванню дівчини, а Леонард просто бере і відправляється знайомитися з новою сусідкою.

А ще у приятелів є знайомі колеги-астрофізик Раджеш Кутрапаллі та інженер Говард Воловіц. Вони є вельми неординарними особистостями. Перший дуже любить вживати в своїй промові фрази на іноземних мовах, в тому числі і російською, а другий настільки сором’язливий, що може втратити здатність говорити і навіть втратити свідомість при вигляді красивої жінки. Серіал Теорія великого вибуху 12 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Всі четверо дружать досить давно, ще зі шкільних часів. Разом їм доводиться переживати безліч різних ситуацій – від курйозних до трагічних. Однак вони завжди намагаються підтримати друзів у важкі хвилини.

Режисер: Марк Сендроускі, Ентоні Джозеф Річ, Пітер Чакос
Актори: Саймон Хелберг, Мелісса Рауш, Кейлі Куоко-Суітінг, Керол Енн Сьюзі, Майем Біалік, Джон Росс Боуі, Джонні Галекі, Кунал Нейер, Джім Парсонс, Кевін Сасмен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress