загрузка...


Дії розгортаються в роки Другої світової війни в Південній Каліфорнії в таборі, призначеному для японських військовополонених офіцерів і простих солдатів. Тут вони відбувають свій висновок, так як є найбільш затятими представниками боку противника. Несподівано в таборі починають творитися дуже страшні і ніяк логічно не зрозумілі події. Головний герой японський хлопець Честер Накаяма, який є військовим фотографом. Він намагається вистежити якусь сутність, яка із завидною постійністю знищує членів табору японців.

Незважаючи на те, що територія відмінно охороняється, і навіть миша не проскочить непоміченою, це не стало перешкодою для надприродних сил. Нікому невідома істота, що наче матеріалізувалася прямо з японських оповідей, не на жарт залякує всіх, хто проживає в таборі, а потім з витонченою люттю, жорстокістю і залишаючи калюжі крові, вбиває своїх нещасних і наляканих до смерті жертв. Серіал Терор: Безчестя 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У 1845 році експедиція під командуванням досвідченого полярного дослідника сера Джона Франкліна відправляється на судах «Терор» і «Еребус» до північного узбережжя Канади на пошуки північно-західного проходу з Атлантичного океану в Тихий.

Режисер: Едвард Бергер, Серджо Міміка-Геззан
Актори: Джаред Гарріс, Кіаран Гайндс, Тобіас Мензіс, Кріс Корріген, Іен Гарт, Крістос Лоутон, Метью МакНалті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress