Допитливі і нешкідливі на вигляд букіністи можуть бути смертельно небезпечними людьми, якщо їх мозок повністю захопить якась маніакальна ідея-фікс. Саме така зловісна історія трапилася з продавцем Джо, в чию книжкову крамницю одного разу забігла загадкова дівчина Дженевра Бек, особа наскільки чарівна, настільки й непостійна, буйна й незрозуміла. Джо вже багато років працює менеджером в книжковому магазині і може з абсолютною упевненістю сказати, що книги – його кращі друзі. І інтернет. Як можна здогадатися, у чоловіка немає коханої дівчини, тому весь робочий і вільний час він присвячує книг, перечитавши половину продукції свого закладу.

Однак поява в букіністичному магазині красивою незнайомки порушує розмірене існування самотнього книгочея, який, побачивши Дженевру, вмить зміркував, що пізнав любов з першого погляду. Чоловіка охопили палкі почуття, головними з яких є – володіти і контролювати. І методичний літературний фанатик не зупиниться не перед чим, щоб досягти своєї мети. Невинна закоханість букініста швидко перетворюється в маніакальну одержимість і одного разу фанатик стає перед вибором – залишити в спокої об’єкт своєї пекучої пристрасті або ліквідувати перешкоду у вигляді людини.

І який же вибір зробить начитався кримінальної та детективної літератури сталкер, який зайшов вже надто далеко, щоб зупинитися і спасувати, не домігшись бажаного? Серіал Ти 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Маркос Сіга, Лі Толанд Крігер, Келлі Сайрус
Актори: Пенн Беджлі, Елізабет Леіл, Шей Мітчелл, Лука Падована, Ніколь Кан, Кетрін Галлахер, Вікторія Картагена, Деніел Косгров, Зак Черрі, Харі Неф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress