З цим садистом вона прожила вісім років, народила від нього дитину, але як і раніше його ненавидить і боїться. Нефеса була ще зовсім дівчиськом, коли батьки віддали її заміж за ведати. Насильно, без любові і злагоди. Їх вибір легко було зрозуміти, він багатий впливовий і все місто Караденіз лежить біля його ніг. Однак щасливою свою дружину він зробити не зміг. Усвідомлюючи, що вона так і не полюбила його, він весь цей час знущався над нею, бив і принижував. Народження сина, ситуацію не змінило.

Вона не раз намагалася втекти від жорстокого чоловіка, з появою ж дитину, це стало ще складніше. З ведати вони живуть у великому розкішному особняку, який як вірні пси охороняють його люди. Кожен раз коли дівчина тікала, вони зупиняли її або ловили. Але одного разу відбувається доленосна зустріч, яка змінює долю заручниці. Її чоловік запрошує до хати свого бізнес партнера, Тахира. Він із заможної родини, але справжній трудяга, який вважає за краще більше працювати руками а не сидіти в офісі. Молода людина помічає синці на зап’ясті господині і розуміє, в якому пеклі вона змушена жити. Тахір, виявиться саме тим чоловіком, героєм, який подарує їй надію і свободу. Але чи буде вона довгої? Пан Сайар, занадто серйозний супротивник, до того ж безжалісний і небезпечний. Він зрозуміє хто допоміг втекти його дружині і знайде де вона ховається.

Чим закінчиться митарства головної героїні? Чи зможе вона знайти щастя з іншим хлопцем, добрим і відважним або її втечу лише зашкодить їм обом? Серіал Ти розкажи Караденіз 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Осман сина
Актори: Улаша Туна Аслантепе, Ирем Хельваджіоглу, Бурдж Бініджі, Мехмет Алі Нуроглу, Сінан Тузджу, Гёзде Кансу, Ойкю Гюрман

загрузка...