Серіал Ти теж людина? 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі всієї історії стоїть хлопець на ім’я Нам Шин. Зважаючи нещасного випадку, він впадає в кому і судячи по всьому, не поспішає прокидатися. Життя його поза небезпекою, але лікарі не можуть знайти виходу і способу повернути свідомість хлопця в норму. Звичайно ж, це великий удар для його рідних, особливо матері, яка сильно сумує за власного сина. Щоб позбавити себе від частини вантажу спогадів, вона вирішується на досить дивний крок. Будучи вченим, вона вивчає штучний інтелект і роботу мозку людини. Все це в підсумку виллється в розробку людиноподібного андроїда, який зовні схожий на її рідного сина.

Він, машина, стане заміною Нам Шина і буде жити його життям. Звичайно ж, це не просто бездумний робот, адже його творець, наділила андроїда справжнім розумом. В охоронці собі, новий Нам Шин, отримає дівчину по імені Кан З Бон. Вона ж, стане першим другом героя, яка власне і зможе показати роботу, що таке життя. Попереду їх чекає непростий шлях, адже нехай Нам Шин зберігає свою таємницю, адаптація до життя не буде простою.

Особливо враховуючи той факт, що рано чи пізно, справжній син авторки, прийде до тями. Історія робота, безумовно не буде простою, адже йому належить знайти сенс власного існування. Серіал Ти теж людина? 1 сезон 2018 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Чха Ен-хун
Актори: З Ган-джун, Кон Син-ен, Лі Джун-Хек, Пак Хван-хі, Кім Сон-Рен, Ю О-сон, Кім Хен-сук, Пак Ен-Гю, Кім Вон-хе, Чхе Дон-Хен


загрузка...