Проживши з чоловіком багато років, народивши двох дітей, Єва Бофис була впевнена, що добре знає Бастьена. Жінка була щаслива, маючи дружну, забезпечену сім’ю, допитливого, розумного сина, слухняну дочку, турботливого чоловіка. На вихідні вони планували з’їздити на лазерне шоу, яке проходить в сусідньому містечку. Єва залишалася вдома, умовивши маленького Макса, який не любить шум, відправитися з Бастьєном і Соломією. Героїня не знала, що так приємно почався день змінить все її життя. Поштою прийшов журнал, в якому лежав Старий знімок.

На ньому був відображений Бастьєн поруч зі сторонніми людьми, одна дівчина з яких була Закреслена. Єва показала його чоловікові, але той почав переконувати, що незнайомий тип на фотографії не має з ним нічого спільного. Героїня майже не сумнівалася, що чоловік від неї приховує правду. Чоловік дійсно не хотів ворушити минуле, в якому були трагічні моменти.

Відправивши сім’ю на концерт, Єва чекала їх ввечері. Її діти знайшлися вночі в придорожньому готелі, а Бастьєн пропав. Серіал Тільки один погляд 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Людовик Колбо-Жустін
Актори: Віржіні Ледуайен, Тьєррі Невік, Тьєррі Фремон, Джиммі Жан-Луї, Жозеф Малерба

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress