загрузка...


Люди закохуючись стають довірливими і наївними, і готові віддати все що у них є, щоб зробити свою половинку щасливою. Цим успішно користується професійна аферистка Медді. Володіючи воістину чарівною харизмою і прекрасним чарівністю, вона спритно зачаровує будь-яку людину. Для того щоб роздобути черговий вигідний шматок вона майстерно розігрує цілий спектакль, де сама ж і виконує головну роль. Її чарам піддаються всі: дорослі і діти, чоловіки і жінки. У неї немає стереотипів і моральних принципів. Головна мета — забрати все, що тільки можна цінного у довірливих закоханих людей.

І для цього вона постійно укладає шлюби зі своїми жертвами. Езра став одним з кинутих і обдурених цією шахрайкою людей. Після весілля він був на сьомому небі від щастя, купував подарунки для своєї коханої і готовий був мир покласти до її ніг. Але одного разу його кредитки спорожніли і він, поїхавши додому, отримав лист, де дружина все пояснила. Навіть те, що звуть її не Медді. Через деякий час в його двері постукав агент ФБР, який її розшукував. Він теж колись став її жертвою і позбувся всього. Разом вони намагаються знайти жорстоку аферистку. Серіал Типу моя дружина 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але на шляху пошуків їм зустрічається все більше нових людей бажаючих з нею розрахуватися і все більше вони дізнаються про саму Медді. Через безліч комічних ситуацій, в які потрапляють герої, вони все ж виходять на її слід.

Режисер: Адам Брукс, Уейн Їп
Актори: Інбар Лаві, Б.Дж. Харрісон, Брайан Бенбен, Роб Хіпс, Семюел Патрік Чу, Меган Парк, Кетрін ЛаНаса, Аарон Дуглас, Паркер Янг, Адам Корсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress