Дік Грейсон залишився сиротою в 9-річному віці. Того нещасливого дня його батьки-відомі акробати цирку Хейлі, перебуваючи на висоті під час показу акробатичного номеру без страховки, несподівано зриваються вниз. Жахлива трагедія, яка забрала їх життя, виявляється справою рук глави місцевої мафії, якому господар цирку тривалий час відмовлявся платити за рахунками. Маленького Діка вирішує взяти під свою опіку Брюс Уейн, звичайний на вигляд чоловік, який насправді виявляється знаменитим на все місто супергероєм Бетменом.

З часом Брюс навчає Діка всім тим таємним навичок і знань, якими він володіє сам, а потім робить його своїм головним помічником (першим Робіном) в боротьбі з силами зла. Після участі в небезпечній перестрілці з Джокером, в результаті якої Діку дивом вдається уникнути кульового поранення, Бетмен розуміє, що більше не може піддавати небезпеці життя Грейсона. Їхні шляхи розходяться, але Дік не бажає розлучатися з минулим і вирішує очолити власну команду супергероїв («Титани»), для яких він стає відомим під ім’ям Найтвинг.

Відомо лише одиницям, що головна мета життя Діка — знайти і поквитатися з вбивцею своїх батьків, чия загибель досі свіжа в його пам’яті. Серіал Титани 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бред Андерсон, Грант Харві, Джон Фоусет
Актори: Брентон Туейтс, Тіган Крофт, Анна Діоп, Ліндсі Горт, Мінка Келлі, Райан Поттер, Алан Річсон, Каррен Уолтерс, Шеймус Девер, Бруно Бічір

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress