Складні часи часом вимагають особливих зусиль для їх подолання. Саме за таким принципом і живе команда приватних детективів. Кожен з них, знавець своєї справи. Не всі вони були пов’язані зі слідчою діяльністю, але їх особисті таланти дозволяють їм вести розслідування нарівні з освіченими слідчими. Хоча часом на самому справі, вони набагато перевершують досвідчених детективів. Саме з цієї причини, команді частенько доводиться розбиратися з особливо складними справами, які не під силу офіційним органам правопорядку. Через свої досвіду і умінь, їх складно здивувати, адже команда не просто так зібрана.

Кожен представник окремо розумний і хороший по своєму. Кожен займає якусь особливу роль, в якій він краще за інших. І якщо поодинці, вони просто розумні люди з широкими знаннями, то разом, вони група людей, що здатна зрозуміти абсолютно будь-яку загадку. Колектив їх дуже різношерстий, часом набирали людей, що багато в чому відкинуті суспільством через нерозуміння. Серіал Той, хто не спить 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Яскравим прикладом тут буде служити герой на ім’я Філ. Адже він, як це не дивно, взагалі ніколи не спить. І більше того, він сам не знає чому, його минуле приховано за втратою пам’яті, яку він так і не зміг відновити.

Режисер: Євген Баранов
Актори: Кирило Дыцевич, Олег Савкін, Назар Задніпровський, Олеся Фаттахова, Тарас Цимбалюк, Володимир Гончаров, Віктор Бабак, Ірина Мельник, Федір Гурінець, Олександр Яцко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress