У кожній серії цього веселого пригодницького серіалу, кіт Том і мишеня Джеррі змагатимуться один з одним в хитрості, спритності і вмінню будувати пастки один одному. Навіть уві сні кіт Том мріє зловити мишеняти Джеррі. Це вже стало справою принципу, адже скільки Том не старається, він не може зловити швидкого мишеняти. Але бідолаха Том не здається, і серія за серією, він будує підступні плани по затриманню Джеррі. Але найчастіше, він сам потрапляє в свою ж пастку, і залишається з забоями, синцями, травмами і переломами, отриманими в результаті погоні. У рідкісних випадках, кіт і мишеня дотримуються перемир’я.

Але для цього має статися щось надзвичайне, щоб Том і Джеррі об’єднали свої зусилля. У цьому комедійному мультсеріалі, Том і Джеррі опиняться в найрізноманітніших місцях і країнах. Вони будуть подорожувати по всьому світу, не перестаючи ворогувати один з одним. Вони будуть перевтілюватися в найнеймовірніші образи, влаштовувати запаморочливі розіграші і вражати уяву глядачів карколомними трюками. Серіал Том і Джеррі: Казки 1-2 сезон (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Разом з головними героями цього мультфільму, Ви побачите та інших анімаційних персонажів, які так чи інакше, виявляються залученими в неймовірні витівки Тома і Джері.

Режисер: Тім Молтбі, Neal Sternecky, Т. Дж. Хаус
В ролях: Дон Браун, Джэйк Д. Сміт, Сем Вінсент, Майкл Донован, Колін Мердок, Джаніс Джод, Крістіан Миколу, Скотт Макніл, Еллен Кеннеді, Девід Кей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress