Серіал Томас 14 (1 сезон) (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой серіалу — молодий чоловік на ім’я Томас, якому не так давно стукнуло чотирнадцять. Він разом зі своєю мамою приїжджає у велике місто з провінції. У Копенгагені його невелика родина планує почати нове життя, а Томас сподівається реалізувати себе і знайти спосіб самовираження. Головний герой відрізняється від більшості підлітків. Він слухає Ферст Хэйт, фарбує волосся, ріже джинси і при цьому уникає знайомств з іншими підлітками. Томас також відрізняється видатним художнім талантом.

Це помітили його нові приятелі Пед і Емма, які були захоплені здібностями новенького учня їх школи. Емма, до всього іншого, знаходить у Томаса надійного хлопця, з яким можна завести відносини. Правда, вона не знає про те, що Томас воліє не дівчат, а парубків. Йому подобається старший брат Емми Міккель.

Схильності і переваги головного персонажа теж стають об’єктом постійних насмішок і причіпок з боку інших підлітків. Серіал Томас 14 (1 сезон) (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Серен Грін
Актори: Еліас Будді Крістенсен, Ноа Рісбо, Естер Буазо, Джейкоб ОТТС, Емманюель Берко, Бенжамін Вуазен, Альберт Харсон, Марі Далсгаард, Сара Боберг, Ульрик Віндфельдт-Шмідт


загрузка...