Піти з кримінального світу досить складно, адже він притягує до себе, наче магніт, і вабить великими грошима і великими небезпеками. Так що дивитися онлайн серіал «Торпеди» буде цікаво всім шанувальникам подібного жанру. Коли-то Сонні разом зі своїми спільниками здійснив збройне пограбування, за що і поплатився кількома роками свободи. Але він зумів вийти достроково, коли закрутив роман з соціальною працівницею на ім’я Камілла, і та поручилася за власною кар’єрою спокійного і врівноваженого ув’язненого.

Вона щиро вірила в те, що Сонні мріє почати нове життя і назавжди розпрощатися з минулими друзями і минулими планами. Так само думав і сам в’язень, поки не зіткнувся з численними відмовами в роботі із-за сумною запис у його особовій досьє. А жити на щось треба, тому Сонні погоджується зробити легку протизаконну роботу для свого старого друга Горана. Серіал Торпеди 1,2 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чоловік сподівається, що це буде одноразовим відступом від правил і законів, але в процесі досягнення мети чоловік знайомитися з молодим хлопцем по імені Німа, разом з яким вони колись створять справжню команду збройної, злочинної мрії. Так що Каміллі краще бути готовою до того, що коханий чоловік ось-ось обдурить всі її очікування.

Режисер: Фелікс Хернгрен, Якоб Стрьом, Манс Хернгрен
В ролях: Торкель Петерссон, Лів Мяенес, Лео Разок, Драгомир Мрсич, Джиммі Ліндстрем, Маріка Ліндстрем, Рун Тим, Кароліна Джиннинг, Махмут Сувакси

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress