Що буде якщо один шахрай захоче обдурити іншого? Сучасний вестерн з елементами комедії «Вічна благодать», знята в стилі нуар, розповідає про двох аферистів. Син популярного і впливового пастора Байрона Брауна вступає в змову з дрібним шахраєм на ім’я Джеймс. Йому добре відомо, що у його батьків є велика сума грошей. Накопичили вони її обманюючи парафіян, які переконані, що всі їхні пожертви йдуть на благі цілі. Хлопці розробляють план, і спочатку все йде гладко.

Однак мила Літня пара, пастор і його дружина Ліліан, яких все в парафії називають просто Ма і Па, виявляються набагато небезпечніше, ніж припускали змовники. Прокляття, кров і пекельний вогонь обрушиться на будь-якого, хто наважиться встати у них на шляху і їх божественного «ТОВ». Вони вже обдурили сотні невинних побожних людей використовуючи свій релігійний вплив.

Тому впоратися з парочкою недотеп, навряд чи їм складе великих труднощів. Незабаром молоді люди дуже пошкодують, що вирішили з ними зв’язатися. Серіал ТОВ «Вічна благодать» 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стів Конрад, Джим Уайтакер
Актори: Джиммі Сімпсон, Бен Кінгслі, Джекі Уівер, Луїс Гусман, Деймон Херріман, Кріс Конрад, Дена ДеЛоренцо, Деш Вільямс, Еліана Х. Олександр, Майкл Чернус

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress