загрузка...


Назвати якусь спеціальність важливіше інший точно не можна. Кожна з існуючих професій відрізняється особливою відповідальність і важливістю. Пріоритет не заслуговує ні хто, але все ж знаходяться люди, від якісної роботи яких залежить благополуччя суспільства. До одним з таких з легкістю можна віднести майстрів ліній електропередач. Ці сміливці, ризикуючи власними життями, без страху відправляються на виконання своїх обов’язків.

Їм не потрібні визнання і слава, адже вони виконують те, що повинні. У кожному місті є високовольтні дроти, обслуговуванням яких займаються спеціалізовані «ЛЕПовци». І без їх своєчасно наданій допомозі стало б людству туго, адже жити без електрики в сучасному світі просто неможливо. Але варто зауважити, що умільцями даного ремесла є абсолютно звичайні хлопці. А саме тому від всіляких неприємностей і труднощів, вони теж не застраховані. Чудовим прикладом цього стане бригада під командуванням Володимира Ковальова.

Ці хлопці справжні професіонали своєї справи. Вони щодня готові зриватися за першим дзвінком і їхати. Адже головне їх правило — це взаємовиручка, разом вони здатні на багато чого! Серіал Тримайся за хмари (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роман Гапанюк
У ролях: Сергій Юшкевич, Олександра Богданова, Ігор Угольников, Олександр Аверков, Світлана Некипелова, Андрій Кочин, Інна Коляда, Максим Кречетов, Євгенія Ахременка, Володимир Колосов, Петро Юрченков, Євген Казакевич, Ольга Роїк, Анастасія Баланчук

загрузка...