Одного разу в лісі була виявлена загадкова знахідка: парашутист, який ймовірно зазнав непередбачену аварію. Те, що він отримав поранення зовсім не дивно, але крім цього він повністю втратив пам’ять. Відповідно він не пам’ятає свою особистість, хто він такий і, яким чином опинився в лісі. З’ясувати його особу буде не так то просто, адже при ньому немає ніяких документів. Проте є в нього якийсь розпізнавальний знак, який допоможе з’ясувати хто він насправді. У нього на грудях є татуювання з номером тринадцять, а вона явно щось означає.

Незадовго до знаходження загадкового парашутиста у сполучених штатах сталася дивна трагедія. Під час заходу, присвяченого Дню ветеранів була вбита перша жінка, яка обіймала посаду президента. Кілер ретельно продумав злочин, так що зміг обмежитися лише одним пострілом. На пошуки вбивці направлені кращі фахівці, які готові перевернути землю, але знайти злочинця. Серіал Тринадцятий 2 сезон (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак, незважаючи на всі зусилля, вийти на його слід так і не вдається. А що якщо парашутист і кілер якимось чином пов’язані між собою? Відповідь на це запитання глядачі отримають, подивившись цікавий і захоплюючий серіал.

Режисер: Дуан Кларк, Ален Тасма, Брюс МакДональд
В ролях: Стюарт Таунсенд, Грег Брайк, Стівен Макхетті, Аїша Тайлер, Роксана Мескіда, Віржіні Ледуайен, Тед Атертон, Пауліно Нюнс, Інгрід Кавелаарс, Крісті Енгус

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress