Серіал Тривожні дзвіночки 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой зовсім недавно був успішним психологом, який проводила групові сеанси. Вони і справді були досить дієвими і він довгий час прагнув продовжувати свою діяльність і допомагати людям. Але несподівано відбувається подія, що повністю міняє всю його звичне життя. Виявляється, що час проведення одного з сеансів стався досить неприємний інцидент, який повністю життя лікаря і змусив його зовсім по іншому подивитися на проведення сеансів. Один з пацієнтів почав себе досить дивно вести, і це змусило його замислитися над тим, що пора міняти систему і замість пятидесятиминутных стандартних сесій проводити зовсім іншу терапію.

Для цього він вирішує більше не зустрічатися з клієнтами особисто і проводити зустрічі по веб-камері та такі сеанси тривають набагато менше і йому видаються більш ефективними. Принаймні чоловік упевнений, що подібних неприємностей більше не станеться на його практиці, а тому він може не переживати про те, що щось піде не так. Серіал Тривожні дзвіночки 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Проте чи дійсно йому варто було вести себе подібним чином або ж краще було б залишити все як є і не зациклюватися на тому випадку, який стався з випадковості і, ймовірно, більше ніколи не повториться?

Режисер: Роберт Деламер
Актори: Стівен Менген, Бебе Кейв, Фіона О’Ши, Карл Теобалд, Кетрін Паркінсон, Стів Орам, James Sterndale


загрузка...