загрузка...


У тунелі, що з’єднує Великобританію з Францією під протокою Ла-Манш, здійснене вбивство. На кордоні держав виявлений труп жінки, політичного французького діяча, вона проводила мітинги, закликаючи до контролю міграційних служб і свободи від Євросоюзу. Пропагандистка була оголошена в розшук, добу тому викрали. Стає загадкою, коли з’ясовується, що тіло належить не одній людині, половина від англійської дівчини, яка займалася проституцією.

Слідство ведуть групи з різних країн — лондонська, під командуванням Карла Робака, і паризька з Еліз Вассерман, двоє — дві протилежності, англієць — в винному і жертві бачить людей. Француженка, як «залізна», повна відсутність емоцій, дивно реагує на несмішні жарти Робака. Вони приходять до єдиної думки, що діє маніяк, той вміло маніпулює людьми, вийшовши на зв’язок в інтернет, і пророкує п’ять істин, направляючи розслідування на хибний слід. Злочинець, прикриваючись вимогами соціальної справедливості, виношує особисту помсту.

Ці частини тіл виявляються приманкою, і повинен її розгадати слідчий, вона пов’язана з його минулим. Поліцейські роблять все можливе, щоб обчислити вбивцю, на крок спізнюються. Серіал Туннель 1-3 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Томас Вінсент, Хетті Макдональд, Юдайан Прасад
В ролях: Стівен Діллейн, Клемансо Поезі, Джаз Діма, Девід Дж. Робінсон, Керол Стіл, Пол Блекуелл, Paul Dewdney, Джон Дагган, John Hancocks, Natalie Layla

загрузка...