загрузка...


У центрі всього стоїть одна велика сім’я на чолі з Грегом Бішопом. Він професор філософії і цілком задоволений своєю роботою і ходом своїх днів. Разом з ним, сімейством керує його дружина Одрі, що займається діяльністю юриста. Разом з кар’єрними успіхами, в житті їх є четверо дітей, троє з яких є прийомними. Не дивлячись на відсутність прямого споріднення, життя їх здається цілком сімейної. Відносини між ними мають свої злети і падіння. Ніхто не звертає уваги на відсутність рідної зв’язку. І здавалося б, звичайнісінька сім’я, ось тільки це далеко не так.

У недавньому часі, один з дітей, починає бачити дивні явища, яких не можуть побачити інші. Як адекватні люди, вони в першу чергу звертають свої домисли на проблеми з психіатрією. Ось тільки лікарі, в один голос говорять про здоровий стан. Слабкі ліки, так само не допомагають вирішити проблему. Більш того, все буде тільки гірше, адже слідом за баченнями приходять і проблеми, які несуть цілком реальний характер. І всі ці біди, мають прямий зв’язок з баченнями дитини. Серіал Тут і зараз 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Звичайно ж, це змушує героїв зібратися разом і почати власну боротьбу, проти невідомого противника. Чим далі заходить їхня історія, тим більше таємниць розкривається, але вони в свою чергу, вражають з ще більшою силою.

Режисер: Ута Брізвітц, Алан Болл, Джеремі Подесва
В ролях: Холлі Хантер, Сосі Бейкон, Avynn Crowder-Jones, Джерріка Хінтон, Реймонд Лі, Тім Роббінс, Деніел Дзоватто, Марван Салама, Джо Вільямсон, Некари Задеган

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress