загрузка...


Через 25 років продовжиться вивчення справи Лори Палмер. стають відомі шокуючі факти. кожен з яких належить перевірити. в той далекий час злочин шокував жителів провінційного містечка, був спійманий і вбивця. Але тепер слідство сумнівається, що справжній винуватець був покараний. Що або хто змусив команду детективів так думати? Творяться в містечку і інші речі, на які варто звернути увагу. вона не заважають місцевим жителям, але багато хто з них відбуваються не випадково. Вони то і змушують наслідок засумніватися в тому, що був спійманий справжній винуватець.

Має бути згадати все, з чого все починалося. Ось він мальовничий берег озера, на якому і було виявлено тіло дівчини, загорнуте в пакет. Команді Купера на допомогу поспішають Томмі Хол і Енді Брено, яким належить зібрати будь-які зачіпки, які допомагають вийти на слід злочинця. На перший погляд місцеві жителі милі і привітні, але якими вони будуть потім, коли почнуть розкриватися давно забуті обставини. Взяти хоча б Маргарет на вигляд миловидна і проста жінка, але на дозвіллі вона спокійно веде бесіди зі звичайним поліном. Які таємниці вона йому довіряє?

Незрозуміле справа знову буде переглянуто, і хтозна, може на цей раз злочинець буде спійманий. Серіал Твін Пікс 3 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Лінч
В ролях: Кіммі Робертсон, Еверет МакГілл, Медкен Емік, Шеріл Лі, Грейс Забриски, Дена Ешбрук, Кайл МакЛоклен, Рей Уайз, Расс Темблін, Джей Аасенг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress