загрузка...


Джоанна Хенлі працює разом з батьком в юридичній фірмі. Сімнадцять років тому вони виїхали з містечка Мілвуд, в який тепер їй доведеться повернутися, але не щоб докопатися до істини. Як адвокат вона взялася захищати великий фармацевтичний концерн, що випустив на ринок нову щеплення проти вірусу папіломи людини. Вважається, що вона допомагає дівчатам надалі знизити ймовірність розвитку раку шийки матки. Однак після вакцинації у кількох старшокласниць почалися серйозні проблеми: втрата координації, судоми і напади. Джоанна все одно винен препарат чи ні.

Її справа запропонувати постраждалим відступні, щоб уникнути багатомільйонних судових позовів. Суд стає на її бік, так як доказів, що вакцина неякісна немає. Місцеві жителі, серед яких багато її друзів і однокласників розчаровані тим, що вона не відстоює їх інтереси, вважаючи її зрадницею. Місто маленьке, і люди сприймають трагедію дуже близько до серця. Але несподівано захворює дівчинка, якій не приймала ліки. Стає очевидним, що вакцинація не є причиною захворювань. Серіал Тягар істини 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Хенлі вирішує ненадовго залишитися і допомогти своєму колишньому однокурсникові, який представляв обвинувачення розібратися в ситуації. Чи зможуть герої серіалу «Тягар істини» дізнатися правду і зрозуміти, що викликало хворобу.

Режисер: Бред Сімпсон
В ролях: Пітер Муні, Нікола Коррейя-Дамуде, Meegwun Fairbrother, Крістін Крейк, Anwen O’Driscoll

загрузка...