Детективна історія, яка заснована на досить дивних подіях, що розвиваються в невеликому містечку. Сюди відправляється Джоанна Хенлі, яка протягом достатнього часу працювала детективом в дали від дому, а тепер повертається в рідні краї. В юності вони вирішила покинути місце, щоб піти по кар’єрних сходах і знайти славу і популярність в широких колах. Прибувши на історичну батьківщину, вона переступає до розслідування досить заплутаної справи, в центрі уваги якого стає компанія молодих осіб. Дивитися серіали в хорошій якості і дізнатися, чому саме вони залучили правоохоронні органи.

Кожна з них стає переносником дивного захворювання, раніше невідомого науці. Ніхто з професіоналів не може поставити точний діагноз і визначити, що з ними сталося. Якщо головна героїня зможе з’ясувати, причину хвороби, то зрозуміє, що відбувається насправді і хто винен у подіях, що відбуваються в невеликому містечку із завидною регулярністю.

Чи зможе вона відшукати правильне рішення загаданої загадки? Або їй доведеться перевернути власне минуле і скелети в шафі, яких вона мала намір приховувати? Серіал Тягар істини 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бред Сімпсон
В ролях: Пітер Муні, Нікола Коррейя-Дамуде, Meegwun Fairbrother, Крістін Крейк, Anwen O’Driscoll

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress