Серіал Тюдори 4 сезон (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет серіалу перенесе шанувальників історичних драм в шістнадцяте століття. Король Англії Генріх VIII на початку серіалу постає перед глядачем молодим і красивим чоловіком. Він повний сил і марнославства. Йому по плечу всі світські розваги і лідерство серед інших європейських правителів. Однак життя і період правління монарха аж ніяк не безхмарними. Поступово розповзаються представники лютеранської церкви, несучи смуту в розуми громадян. Генріх провів ряд реформ у церковному житті, які перешкоджають поширенню цієї гілки релігії. Не всім жителям країни довелося по душі рішення короля.

Поступово в країні назріває невдоволення, закипають пристрасті і держава все ближче і ближче підбирається до цивільним повстань і навіть війни. У цей момент у Генріха великі проблеми з престолонаслідуванням. Жодна з дружин або коханок не здатна виносити і народити здорового малюка-спадкоємця. Лише Джейн Сеймур це вдалося. Однак сама жінка загинула в пологах. Серіал Тюдори 4 сезон (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Основна увага в сюжеті серіалу приділено життя Генріха VIII і його взаємин з оточуючими. Кожен глядач отримає задоволення від гри акторів і розкоші костюмів і образів епохи правління династії Тюдорів.

Режисер: Кіаран Доннеллі, Джеремі Подесва, Дирбла Уолш
В ролях: Джонатан Різ Майерс, Генрі Кавілл, Джеймс Фрейн, Марія Дойл Кеннеді, Наталі Домер, Сем Ніл, Джеремі Нортэм, Ентоні Брофі, Сара Болгер, Гай Карлтон


загрузка...