Сюжет фільму «У минулого в боргу!» розгортається під час Корейської війни, краще сказати, за три дні до її розпаду. Юний Нам Бік був звичайним південнокорейським фермером, але в даний момент є солдатом. Так як він був завжди цілеспрямований і готовий у будь-який час допомогти своїй батьківщині, керівництво довірило доставити дуже важливий і в той же час секретний документ в певне місце, на що Нам з покорою погодився. Але по дорозі сталися непередбачені обставини. Із-за нападу північнокорейських солдатів Пліч втрачає лист. Волею долі цей документ знаходить інший хлопчина на ім’я Єп Гван, який шукав дорогу додому.

Так вийшло що він північнокорейський солдат, який веде службу в танкової дивізії. Після бомбардування його танк і команда знаходився всередині були знищені, врятувався тільки він один. Неймовірним чином обидва найлютіших ворогів зустрічаються в одному танку, і як пізніше з’ясувалося, у хлопців є багато чого спільного. Серіал У минулого в боргу! (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони обидва мають величезне бажання, повернуться додому з Західного фронту. Чи зможуть хлопці повернутися або їх чекає неминуча смерть? Доставлять вони документи куди — треба чи ні?

Режисер: Мирослав Маліч
Актори: Ольга Гришина, Дмитро Сова, Олександр Кобзар, Кирило Дыцевич, Олена Шилова, Ксенія Ніколаєва, Лариса Руснак

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress