Деколи зациклившись на роботі і кар’єрі можна не помітити, як повз проходить справжнє життя. Максим захоплено вивчав культуру, побут і мистецтво народів своєї країни. Будучи успішним аспірантом-філологом він частенько просив керівництво свого вузу відправити його у відрядження кудись у глухомань, де корінні жителі ще не забули і шанують традиції своїх предків. Влітку 1993 року Максим висунувся в невелике село під назвою Чернігівище, де за чутками досі мешкали вільні і самобутні табірні цигани. Разом з ним упросилась поїхати юна студентка Люба, яка була по вуха закохана в нього.

Вона розраховувала, що спільна подорож, просочене народним фольклором і романтикою, зможе зблизити їх. Однак він був закоханий тільки в свою роботу, не сприймаючи навіть відкритих натяків дівчини на близькість. Втім знаходиться поруч з коханою людиною вже було щастям для Люби, але незабаром Максим дійсно закохується, ось тільки не в неї. Одного разу гуляючи по околицях наш герой настільки захопився видами, що переходячи по саморобному мосту оступився і впав у річку. Серіал У неділю рано зілля копала (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Плавав він погано і не минути біди, якби поруч не проходила юна циганка, яка сміливо кинулася йому на допомогу. Побачивши свою рятівницю Максим геть забув навіщо взагалі сюди приїжджав.

Режисер: Олександр Тименко
В ролях: Катерина Варченко, Вікторія Полторак, Дмитро Пчела, Андрій Ланд, Олеся Жураковська, Артур Лігай, Ганна Сагайдачна, Ксенія Мішина, Ігор Крикунов, Андрій Ісаєнко, Лілія Нагорна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress