Знаменитий роман Лізи Мур стає головною темою обговорення в колах сучасному молоді. Головним героєм картини виступає хлопець на ім’я Девід Слені. Він був узятий під арешт і запроторений до в’язниці, але навіть тюремні стіни не змогли утримати героя «в сідлі». Завдяки своєму гострому розуму, герой залишає стіни ув’язнення і тепер кидає всі свої сили на те, щоб вийти на зв’язок зі своїм напарником. Як би там не було, але удача абсолютно не зволить йому в цій справі.

Бажаючи лише скоріше повернутися в лад і провернути черговий злочин, повністю зав’язаний на наркотиках, Девід стрімголов намагається знайти рішення всіх його проблем. Передбачити, як саме буде розвиватися сюжет багатосерійної картини, не так вже й просто, як могло б Вам здатися на перший погляд. Доля безперервно змінює плани нашого героя, куди б він не вирішив згорнути. Крок за кроком, і день за днем ​​Девід все більше занурюється в самого себе, не розуміючи, чому його життя склалося саме таким чином.

Так, як же все-таки будуть розвиватися події історії людини, який став залежним від виконання злочинних діянь? Чи зуміє він розібратися в своїх бажаннях і встати на шлях істинний? Серіал У пастці 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Т.Дж. Скотт, Джон Ватчер
Актори: Пол Гросс, Ерік Джонсон, Майк Допуд, Джуліан Шемп, Аллан Хоук, Грег Брайк, Шарлотта Салліван, Енука Окума, Біллі Маклеллан, Вікторія Андерсон

загрузка...