загрузка...


Після повного краху цивілізації, світ повернувся до давно забутого феодального строю. З’явилися так звані барони, які розділили між собою територію. Кожен з них встановив свої закони, яким повинні були беззаперечно підкорятися люди, які проживають на цій території. Щоб захистити власні інтереси, кожен з баронів створив армію, яка підпорядковувалася тільки наказам свого правителя. Всі воїни-захисники іменувалися клиперами. І Санні був одним з них. Чоловік потрапив до правителя Квін, коли був маленьким дитиною. Він врятував його від смерті, і тому хлопчисько прийняв рішення служити вірою і правдою своєму спасителю.

З роками він перетворився в самого відомого і небезпечного кліпера, який був відданий панові. Одного разу головний герой врятував юнака, на якого напали слуги вдови, що є баронесою. Він прекрасно знав про те, що жінка хотіла повалити Квіна, оскільки його могутність не давало їй спокою. Коли чоловік дізнався про те, що їй навіщось був необхідний врятований молодик, він вирішив доставити його в рідні землі, щоб розповісти про все господареві.

Ось тільки чи зможе здійснити задумане герой? Адже вороги не дрімають. На шляху до будинку Санні чекає безліч пасток. Серіал У пустелі смерті 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пако Кабесас, Тоа Фрейзер, Девід Добкін
В ролях: Деніел Ву, Орла Брейді, Араміс Найт, Емілі Бічем, Еллі Іоаннідес, Нік Фрост, Шерман Огастас, Сара Болгер, Олівер Старк, Мадлен Манток

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress