загрузка...


Другий сезон продовжує розповідати про те, наскільки не просто доводиться Рівзу і співробітникам поліції. Адже ці хлопці довгий час намагалися протистояти хакерам, які несли серйозну загрозу всьому світу. Поки хлопці шукали спосіб, як їм протистояти, хлопці придумали як дістати їх особисту інформацію. І чим більше герої разом з поліцейськими протистоять цим людям, тим більше інформації у них з’являється. Ніхто навіть не знає, як у них виходить подібним способом провертати, але хлопці усвідомлюють, що знаходяться у величезній небезпеці і з цим щось треба робити.

Через стільки часу герой розуміє, що подібним чином, як він намагався протистояти ворогові йому не вдасться впоратися з цією ситуацією адже ці хлопці дуже хитрі і йому потрібно придумати щось дотепне. Адже з кожним разом вони йдуть на все більш витончені і хитріші шляхи видобутку інформації і боротьби один проти одного. Здається ця боротьба триватиме вічно і так ніхто з хлопців і не зможе перемогти. Серіал У розшуку 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак чи зможе герой знайти спосіб протистояти цим хлопцям або ж вони тримають над ним перемогу? І чого варто очікувати всім учасникам цього нелегкого протистояння і чи будуть вони готові до наслідків?

Режисер: Маттіас Швайгхефер, Бернхард Яспер
Актори: Том Бек, Йорг Пинч, Кароліна Херфурт, Люсі Арон, Олександра Марія Лара, Деян Бучин, Маттіас Швайгхефер, Луїс Хофманн, Едін Хасановіц, Катрін Штрибек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress