Світ і люди в ньому, по суті своїй ніколи не змінюються. Як була злочинність, так вона і залишилася зі зростанням цивілізації. Саме з цього і існує така професія як детектив. Незабаром, поліції знадобитися допомога прославленого бельгійського сищика Еркулюя Пуаро. Причина тому в серії недавніх злочинів, що відбулися в місті. Справа в тому, що на перший погляд смерті людей були абсолютно незв’язані. Просто люди, ніяк не залежні один від одного. Так міг подумати кожен і був би правий, якби не одна деталь. Вбивця не випадково вибирав своїх жертв, піддаючи вибір певної послідовниці.

Ім’я кожної нової жертви, починалося з нової літери алфавіту. Від чого власне злочинця і прозвали АВС. Судячи з усього, він далеко не дурень, адже крім дивного підходу до справи, він ще й поліцію залишав без всяких шансів на затримання. Це безперечно непроста ситуація, але за неї взявся геніальний детектив. Він свою справу знає і любить, що можна сказати і про злочинця. Незважаючи на свої злодіяння, він гідний суперник детективові.

Саме їх дуель і буде стояти в центрі всього. Тільки от боротися вони будуть на терені власних інтелектуальних здібностей. Тут простим людям, явно не наздогнати їх. Серіал Убивства за абеткою 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алекс Габассі
Актори: Джон Малкович, Ендрю Бакан, Імон Феррен, Фрейя Мавор, Ів Гордон, Аня Чалотра, Джек Фартінг, Тара Фітцджеральд, Руперт Грінт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress