Серіал Удар у відповідь 7 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Барс – спеціалізований загін професійних солдатів, які виконують небезпечні місії. Під керівництвом Джона Портера команда неодноразово здійснювала масу вилазок, нападів і шпигунських завдань. Ефективність підрозділу досягала помсти в 100%. Щоб звільнити полонених, їм наказано здійснити чергову задачу. Разом з вірними товаришами, Портер розробляє детальний сюжет дій. Оточені навички гарантували успіх. Несподівано завдання провалюється, і велика частина групи гинемо. Сім довгих років Джон карал себе на прорахунки. Місяці розслідувань показали, що помилка була з його боку. Він привів не до того висновку всіх. Депресія сильніше захоплювала основного персонажа.

Він не міг уявити, що зовсім скоро знову опиниться в подібній ситуації. Щоб повернутися в стрій, він переступає через гордість. Чоловік проводить діяльність в Іраку, де зустрічає одного з соратників, Коллінсона. У цьому місці він дізнається, що помилка семирічної давності не випадкова. І хтось заздалегідь знав про їхній план.

Щоб знайти винуватця, головному герою доведеться повернутися до колишньої роботи. Кращий друг цілком і повністю довіряє командиру, вирішує допомогти в пошуках істини. Серіал Удар у відповідь 7 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Дж. Бассетт, Деніел Персівал, Білл Іглз
Актори: Річард Армітедж, Ендрю Лінкольн, Філіп Вінчестер, Салліван Степлтон, Мішель Лукес, Робсон Грін, Рашан Стоун, Мілона Джексон, Рона Мітра, Аманда Мілінг


загрузка...