Молодий хлопець Уейн знаходиться в тому віці, коли бажання суперечити всьому світу заради справедливості сильніше, ніж інстинкт самозбереження. Він жорстокий, самовідданий і максимально прямолінійний. У школі хлопець частіше з’являється в кабінеті директора, ніж на заняттях, що створює навколо нього певного роду славу. Батько помер кілька років тому, що значно відбилося на характері підлітка. Без батьківського запотиличника він втратив дисциплінованість і живе за принципами тваринного світу — хто сильніший, той і виживає. Після чергового походу до директора Уейн випадково дізнається про те, що Понтіак його батька був вкрадений, поки той перебував на смертному одрі.

Так як баланс повинен бути відновлений, він відправляється на пошуки автомобіля. Компанію йому становить нічим не примітна ровесниця на ім’я Дель. Скромна й тиха дівчина, яка повинна сидіти вдома і вчити уроки, відчуває симпатію до Уейну і вирішується на відв’язних пригода, в надії, що воно скрасить її сірі будні. Серіал Уейн 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Озброївшись мінімальними запасами і стрибнувши на мотоцикл, вони відправляються на пошуки вкраденого. Підліткам доведеться виживати в самих екстремальних умовах, битися за своє життя і рятувати життя інших.

Режисер: Стів Пінк, Тесса Хофф, Майкл Патрік Дженн
Актори: Сіера Браво, Марк МакКенна, Jamie Champagne, On Champagne, Джеймс Ерл, Стівен Кеарін, Francesco D’angelo, Дін Вінтерс, Майк О’меллі, Джошуа Дж. Вільямс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress