Серіал Уейуорд Пайнс / Сосни 1,2 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На пошуки зниклих співробітників висунулася машина, де перебувають федеральні агенти. Досвідченими слідчими з Сіетла дистанційним способом керує безпосередній начальник Адам Хеслер. Координація здійснюється в штатному режимі кожні дві години. Коли стався пропуск сеансу зв’язку, в силовому відомстві забили тривогу. Пошукова група на автомагістралі виявила автомобіль агентів, що потрапив у дорожню аварію. Отримав в результаті зіткнення машини з деревом травму шофер загинув на місці аварії від виникло полум’я. Тіло Ітана Берка відшукати не вдається. Прочісування лісистій місцевості виявилося марним.

Дружина Тереза турбується про долю зниклого благовірного. Син федерала Бен прагне всіма силами повернути додому побіжного оперативника. У несвідомому стані Берк потрапляє на берег бурхливої річки. Інтуїтивно герой з пораненням голови рухається до наміченої мети. Шлях пішохода пролягає через дивний провінційне містечко, загублене в лісовій глушині. В барі гість поселення втрачає свідомість. У медичній палаті, де Берк проходить курс реабілітації, чисто і затишно. Серіал Уейуорд Пайнс / Сосни 1,2 сезон 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Відсутність пацієнтів і персоналу наводить пацієнта на важкі роздуми. Дискомфорт при спілкуванні з медсестрою, де присутня показна ввічливість, змушує підозрілого інспектора вийти назовні.

Режисер: Джефф Т. Томас, Зал Батманглидж, Тім Хантер
В ролях: Метт Діллон, Хоуп Девіс, Шаннін Соссамон, Тобі Джонс, Тому Стівенс, Чарлі Тахэн, Шива Феллон, Карла Гуджино, Мелісса Лео, Джейсон Патрік


загрузка...