У героїні двоє дочок і син, яких вона не тільки обожнює, а живе буквально ними. Кожен день пролітає в очікуванні повідомлення від улюблених дітей. Мати живе тільки заради них. Вона щоразу отримує повідомлення від дітей, що все у них благополучно, що потихеньку вони налагоджують своє життя в столиці. Але материнське серце ніколи не обдуриш. Своєю душею мати відчуває, що з її дітьми не все так райдужно, як вони описують. Не витримавши хвилювань і нескінченних тривог героїня вирішує поїхати до дітей і самої розібратися що до чого. Може бути її тривоги зовсім не обґрунтовані. І тут на місці розуміє, наскільки її хвилювання були обґрунтовані і повністю підтвердилися.

Виявилося, що проблеми у всіх трьох дітей, у кожного по-своєму. Мало того, що вони знаходяться в повній безвиході, до того ж пересварилися між собою. Сім’я як би розпалася на маленькі частинки. У сім’ї панує повна криза і безнадійність. Так розуміють ситуацію самі учасники драми. Але повна сил і мудрості мати не зупиниться перед труднощами. Саме мати як ніхто розуміє і відчуває біль і тривоги кожного зі своїх улюблених дітей. Серіал Улюблені діти (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Героїня намагається знайти спільну мову і підхід до кожного з них. Поступово їй вдасться зібрати воєдино сім’ю. Але перед нею виникнуть несподівані проблеми. Чи зможе вона подолати все це і якою ціною обійдеться материнська любов для самої жінки?

Режисер: Сергій Толкушкін
В ролях: Дарина Волга, Ніна Касторф, Данило Мірешкін, Поліна Василина, Прохор Дубравін, Міла Сивацька, Дарина Трегубова, Дмитро Тубольцев

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress