Серіал Вангелія (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Що можна вважати дивом, якщо не людини? Маючи найрізноманітніші таланти, люди примудряються залишатися собою, вимагаючи від природи гарної погоди, а від улюблених людей — взаємності і вірності. Вангелія — одна з найвідоміших жінок не тільки в межах своєї країни, але і у всьому світі, жінка, про яку зняли масу фільмів. Помітивши за собою здатність бачити майбутнє і розуміти, що відбувається з людиною, жінка почала розвивати власний талант. Відвідувачів не бентежило ні те, що жінка не бачила нічого довкола, ні те, які поради вона могла давати. Ванга ніколи не церемонилася з тими, хто до неї приходив, будь то звичайна людина або ж, важливий чиновник.

Але, незважаючи ні на що, в душі вона залишалася собою — жінкою, спраглої любові і самого звичайного щастя. Перешкодою до нього не стала навіть сліпота, яка подарувала Вангу її дар. Вийшовши заміж кілька разів, стала Ванга щасливою? Маючи потреби самого звичайної людини, при цьому Ванга залишалася тим, хто точно знав, що відбудеться на наступний день/на тиждень/через рік.

Її життя було сповнене таємниць і дивних збігів, про яких сама Ванга не любила говорити. Яким же насправді людиною був той, хто відкрила очі цілого народу? Серіал Вангелія 2013 дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Сергій Борчуков
В ролях: Олена Яковлєва, Ірина Рахманова, Наталія Ніколаєва, Даша Отрошко


загрузка...