Другий сезон продовжує розповідати про те, наскільки не просто доводиться Віктору. Зовсім недавно він позбувся своїх товаришів і коханої. Це сталося під час вибуху на прикордонному посту, де він працював. Після події він мав намір відшукати винних і змусити їх поплатитися за скоєне. Тільки ось, чим далі він заходив у своєму розслідуванні тим більше фактів відкривалося переднім і він все більше дивувався тому, що ж насправді відбувається в цих краях. Він навіть уявити собі не міг з чим насправді йому доведеться мати справу і чим завершиться його розслідування.

Ось тільки бажання дізнатися правду і помститися за товаришів змушувало його йти до кінця і постаратися зрозуміти, кому вони могли перешкодити, що з ними вирішили так жорстоко розправитися і змусили попрощатися з життям. Незважаючи на всі причини такого вчинку, смерть товаришів чоловік нікому не має наміру прощати. Однак чи готовий він до тих наслідків, які будуть його чекати і чи зможе він впорається з цією нелегкою справою?

Хто ж насправді виявиться винним у цій події і кому знадобилося розстрілювати це прикордонний пост, який настільки довгий час існував і абсолютно нікому не заважав? Серіал Ватага 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Касія Адамик, Міхал Газда, Ян П. Матушінскій
Актори: Лешек Ліхота, Бартломей Топа, Анджей Зелінський, Олександра Поплавського, Мацей Міколайшік, Дагмара Бак, Яцек Ленартович, Ярослав Боберек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress