загрузка...


Для кожної людини весілля є таким особливим і урочистим днем, коли вся життя стає іншою, коли приймаєш на себе відповідальність за іншого коханого і люблячого тебе і коли дорослішаєш буквально за один день, щоб з цього моменту почати зовсім інше життя. І це життя вже повинна бути дорослою і серйозною, насиченою подіями дещо іншого роду, ніж були за часів бурхливої і безтурботної молодості. Одним словом, весілля-це не тільки марна торжество, але і та межа в житті, що миттєво поділяє дитинство від дорослішання, безтурботність від серйозності. Принаймні, більшість людей розумних прагне саме до таких змін у своєму житті.

І вони неминучі, тому що так було задумано природою. І чоловік з жінкою повинні йти по життю пліч-о-пліч, підтримуючи один одного у важкі хвилини і разом піднімаючи на ноги своїх дітей, які незабаром з’являються після цієї урочистої події. Але особливі переживання весілля викликає у батьків молодят. Це завжди пов’язане з чималими витратами, проблемами і відповідальністю за свого виросла дитини. І як страшно і незвично з цього моменту усвідомлювати, що тепер за нього відповідає хтось зовсім чужий, кого тепер доведеться називати сином або дочкою.

І батьки головної героїні цієї історії були б раді такому повороту сюжету, якби їх дочка не зробила настільки мерзенний і ненормальний вчинок. Серіал Вавилон-Берлін 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хендрік Хандлегтен, Том Тиквер, Ахім фон Борріс
Актори: Фолькер Брух, Лів Ліза Фрис, Леоні Бенеш, Валера Каніщев, Дмитро Александров, Денис Бургазлиев, Іван Шведов, Петер Курт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress