загрузка...


Серіал «Вбиваючи Єву» про двох жінок. Красивих і дуже розумних. Але трудящих по різні боки барикад. Одна з них-дівчина з незвичайним ім’ям Вілланель. Вона приїхала в Америку з Росії, рятуючись від лап правосуддя, що засудив її до довічного ув’язнення за вбивство людини. Старший друг, який називає себе Костянтином, відвозить дівчину за океан і навчає всім тонкощам кілерського справи. Благо, у Вилланель до цього величезна пристрасть і відмінні фізичні дані. Вона просто обожнює вбивати, особливо отримуючи після цього гарну винагороду. Список її жертв неухильно зростає. Інша-проста жінка зі звичайним ім’ям Єва.

Вона живе в невеликому місті. Працює, перебираючи папірці, в секретній службі МІ-5. Її відмінна риса – блискучий інтелект. Тому вона розраховувала знайти застосування своїм здібностям, влаштовуючись на дану роботу. Але швидко розчарувалася у виборі професії. Тепер вона щодня з тугою чекає закінчення робочого дня, щоб провести черговий нудний вечір в місцевому клубі за грою в бридж. Але одного разу шляхи дівчат перетинаються. Кілеру Вилланель доручають вбити Єву.

Спочатку вона розправляється з її колегою. Тепер Єві ніколи нудьгувати на роботі. Вона переходить в іншу службу Мі-6 і починає вести масштабну діяльність по затриманню злочинниці. Серіал Вбиваючи Єву 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Іст, Деймон Томас, Гаррі Бредбір
Актори: Сандра Про, Джоді Комер, Фіона Шоу, Кім Бодния, Оуен МакДоннел, Кірбі Хауелл-Баптисте, Шон Делані, Даррен Бойд, Девід Бертран, Девід Хейг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress