Серіал розповідає своєму глядачеві захоплюючу історію двох кримінальних авторитетів, які домігшись всього спочивають на лаврах. Але така ситуація в їх житті була не завжди, їм довелося пройти довгий шлях від дрібних кримінальників до ватажків кримінального світу. Теперішнє положення відкриває їм двері, у вище суспільство яким вони з успіхом користуються. Життя прекрасне бізнес приносить величезні доходи і скаржитися їм не доводиться. Так тривало до того часу поки доля не звела наших героїв з Бабітою і її хитрою і жадібною матусею.

Все перевертається з ніг на голову в їх розміреним і безтурботного життя з появою цих двох жінок. Дами називають себе принцесами королівського роду і вимагають до себе особливої уваги відповідним їх статусу царствених осіб. Герої легко заковтнули наживку і будують плани на використання їх нечуваних коштів у своїх темних справах.

Однак, що станеться тоді, коли вони дізнаються правду про те, що вся ця четвірка видає себе не за тих, ким є насправді? Серіал Вбивства 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джилл Картер, Крістін Леман, Енді Микита
Актори: Джессіка Лукас, Ділан Брюс, Террі Чен, Венус Терцо, Лувія Петерсен, Лаара Седік, Джеймс Піццинато, Марко Граззіні, Джим Шилд, Грем Даффі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress